Nintendo 64 klasiği Wave Race geri mi dönüyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.11.2016 - 10:09
Nintendo isim haklarını aldı
Şu sıralar Switch isimli yeni konsolları ile bir hayli meşgul olan Nintendo yeni bir isim patenti ile daha karşımıza çıktı. Firma Wave Race isminin patentini alarak bu oyunun tekrar karşımıza çıkabileceğini de bir bakıma belirtmiş oldu.

17 Kasım tarihi itibari ile alınan Wave Race ismi aslında Nintendo fanlarına çok yabancı değil. Daha önce firmanın efsane konsolu Nintendo 64'te karşımıza çıkan Wave Race oyuncuların Dolphin Park isimli yerde birbiri ile yarışması üzerine kurulu bir oyundu. JetSki kullanarak belirlenen yolda gidiyor ve aynı zamanda yaptığımız özel hareketler ile rakiplerimizden daha fazla puan almaya çalışıyorduk.

Tabi bu isim patenti ile ilgili firmadan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Muhtemelen nintendo Switch ya da 3DS için ilerleyen dönemlerde bu oyun ile karşılaşacağız.

Nintendo 64 klasiği Wave Race geri mi dönüyor?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2022 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
memici
memici 21.11.2016 18:02
iğrenç berbat bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.11.2016 21:27
Gorende diyecek street fighter 6 geliyor yada harika bir oyun.hic duymadigimiz.nintendo swicth ciksa ne olucakki oyunlar belli mario ve zelda tabiki olmazsa olmazlardan donkey kong
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 64 klasiği Wave Race geri mi dönüyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×