Nintendo Amerika Pazarlama patronu, işi bırakıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.09.2010 - 11:56
Sektör bunu konuşuyor
Sektörün önemli isimlerinden Nintendo'da ayrılık rüzgârları. Nintendo Amerika'nın pazarlamadan sorumlu patronu Cammie Dunaway, 1 Ekim itibariyle oyun sektöründen çekiliyor. Henüz fazla detay verilmiş değil. Nintendo, Dunaway'e teşekkür ederken, o da "ilerleyen yıllarda Nintendo markasının yükselişini görecek olmaktan dolayı sabırsızlanıyorum" dedi.

Nintendo Amerika Pazarlama patronu, işi bırakıyor
Dunaway, Advertising Age Magazine tarafından en etkili 100 pazarlamacıdan biri olarak gösterilmişti. E3 fuarı da dahil Nintendo'nun katıldığı birçok organizasyonda yer alan Dunaway, bakalım bundan sonrasında neler yapacak?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Amerika Pazarlama patronu, işi bırakıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×