Nintendo DS, 132 milyon satışı geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.09.2010 - 13:55
Biri Nintendo'yu durdursun
Oyun dünyasının köklü firmalarından Nintendo, giderek güçlenen DS platformuyla dünyadaki yüz milyonlarca oyuncuya ulaşmaya devam ediyor. Son açıklanan rakamlara göre 2004 yılından bu yana satışta olan Nintendo DS, dünya çapında 132 milyondan fazla satılmış ve her geçen gün de satılmaya devam ediyor. Sırada ise, eğlencenin 3 boyutlu hali olan Nintendo 3DS var. Nintendo'nun bu gidişle sırtı yere gelmez doğrusu.

Nintendo DS, 132 milyon satışı geçti
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo DS, 132 milyon satışı geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×