Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de


Nintendo DS oyunlarınızı artık iki büyük ekranda oynayabileceksiniz. Dünya çapında 100 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından kullanılan Nintendo DS ailesinin dördüncü üyesi Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta tüm Avrupa ile birlikte Türkiye’de satışa çıkıyor.

DS Lite’I %93 büyüten ve 4.2 inch ekrana sahip olan Nintendo DSi XL ile macera ve aksiyonun sınırlarını zorlayacaksınız. Nintendo DSi XL’ın geliştirilmiş geniş izleme açısı sağlayan ekranları sayesinde arkadaşlarınız sizi izleyebilir, ailenizle birlikte eğlenceyi paylaşabilirsiniz.

Göz alıcı şarap kırmızısı ve koyu kahverengi ile yepyeni renkler sunan Nintendo DSi XL, kaleme benzeyen yeni stylus ile oynanış rahatlığı ve kontrol hakimiyeti sunuyor. Nintendo DSi XL, internet tarayıcısı dahil, Nintendo DSi’ın sahip olduğu bütün özelliklerinin yanında, Dr Kawashima’s Little Bit of Brain Training: Arts Edition ve Dictionary 6 in 1 with Camera Function oyunlarını da paketini açtığınız anda sizinle buluşturacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×