Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de


Nintendo DS oyunlarınızı artık iki büyük ekranda oynayabileceksiniz. Dünya çapında 100 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından kullanılan Nintendo DS ailesinin dördüncü üyesi Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta tüm Avrupa ile birlikte Türkiye’de satışa çıkıyor.

DS Lite’I %93 büyüten ve 4.2 inch ekrana sahip olan Nintendo DSi XL ile macera ve aksiyonun sınırlarını zorlayacaksınız. Nintendo DSi XL’ın geliştirilmiş geniş izleme açısı sağlayan ekranları sayesinde arkadaşlarınız sizi izleyebilir, ailenizle birlikte eğlenceyi paylaşabilirsiniz.

Göz alıcı şarap kırmızısı ve koyu kahverengi ile yepyeni renkler sunan Nintendo DSi XL, kaleme benzeyen yeni stylus ile oynanış rahatlığı ve kontrol hakimiyeti sunuyor. Nintendo DSi XL, internet tarayıcısı dahil, Nintendo DSi’ın sahip olduğu bütün özelliklerinin yanında, Dr Kawashima’s Little Bit of Brain Training: Arts Edition ve Dictionary 6 in 1 with Camera Function oyunlarını da paketini açtığınız anda sizinle buluşturacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 08:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo DSi XL, 5 Mart’ta Türkiye’de

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×