Nintendo DSi XL'in içi dışına çıktı!

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Nintendo DSi XL'in içi dışına çıktı!
Genişletilmiş ekranı ve sunduğu yeni özelliklerle konsol kullanıcılarının heyecanla beklediği Nintendo DSi XL'in içini merak ediyor musunuz?

Nintendo DSi XL'in içi dışına çıktı!

Elektronik eşyaları parçalarına ayırma konusunda uzman iFixit'in Youtube üzerinde yayınladığı video ile Nintendo DSi XL'in nasıl parçalarına ayrıldığını gözler önüne serdi. Aldığı her konsolu sökmeyi seven kullanıcıların hoşuna gidecektir.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo DSi XL'in içi dışına çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×