Nintendo NX gamepad görselleri sahte çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.03.2016 - 10:25
Peki ya patent?
Nintendo'nun NX kod adı ile anılan yeni konsolu için dün sabah saatlerinde yeni görseller ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan bu görseller sonrasında bizde ortaya atılan iddiaları, detayları ve bu görseller ile ilgili bilgilerisizlerle paylaşmıştık. Bu sabah saatlerinde ise yayınlanan son görüntülerin sahte olduğu belli oldu.

Emanon01 isimli Deviantart kullanıcısı tarafından yapılan bu görsellere rağmen Nintendo'nun patenti ise geçerliliğini koruyor. Yani muhtemelen Aralık ayında ortaya çıkan patentler sonrası Emanon01 böyle bir işe girişmiş gibi duruyor. Ortaya çıkan bu görseller sonrası Nintendo'dan herhangi bir açıklama gelmemesi ise oldukça şaşırtıcı. Muhtemelen alınan patent ve ortaya çıkan bu görseller sonrası firmada tasarım değişikliğine gidiyor olabilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2016 19:38
İyi olur iğrençti çünkü
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo NX gamepad görselleri sahte çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×