Nintendo NX gamepad'inin özellikleri ve iddialar!!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.03.2016 - 16:58
Sızan görsel gerçek mi?
Nintendo'nun NX kod adı ile bilinen ve E3 döneminde duyurulması beklenen yeni konsoluna ait olduğu iddia edilen gamepad'in özelliklerine göz atıyoruz. Görseli sızdıran kaynaklara ve Division'ın Nintendo NX'e geleceğine dair birçok söylenti mevcut. Bunun yanı sıra daha önce alınan patentlere bakıyor ve gamepad ile ilgili ortaya atılan birçok iddiayı bu videomuzda bir araya getiriyoruz.

Güncelleme: Yayınlanan son görsellerin sahte olduğu ortaya çıktı. Buna rağmen Nintendo'nun almış olduğu patent ise hala geçerliliğini koruyor. Muhtemelen alınan patent sonrası oyuncular böyle bir işe girişmiş olabilir.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2016 21:09
Nintendo sonun Sega gibi olacak en sonunda.Arkadaş çokmu zor adam gibi donanımlı bir konsol yapıp gamecube kontrolünü yenileyip sunmak.Kablosuz çok güzel olurdu o kontrolcü.Bu ne böyle poğaça gibi üstünde fiziksel tuş yok.Mario yu kolda görsek nolur görmesek nolur.Vaşka numaranız da yok zaten.
double1287
double1287 25.03.2016 15:47
Nintendo ps2 seviyesinde görselliğe sahip wii ile paranın gözüne vurdu. Yine psp ve vitanın yanına yaklaşamayacak ds ve 3ds ile aynısını başardı. Hem oyunları çok pahalıdır hem de indirime girmezler. Sağlam bir konsol yapalım derdine bu iki konsoldan sonra girmek istemediler. Biraz orjinal bir fikir olsun dediler sadece. Güçlü konsol değil yenilik satmak istiyorlar. Daha az masraflı oluyor. Nintendo da zerre kullanıcı dostu olmadığı için işlerine böylesi geliyor. Sadece kar odaklı iş ve plan yapıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2016 09:50
Buda fake çıktı editör, yanlış haber yapmayalım nintendo türkiye facebook sayfasında yazmışlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo NX gamepad'inin özellikleri ve iddialar!!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×