Nintendo oyunları 10 milyonu geçiyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Nintendo oyunları 10 milyonu geçiyor
Nintendo oyunları 10 milyonu geçiyor

Nintendo, "New Super Mario Bros. Wii", "Wii Sports Resort" ve "Wii Fit Plus" adlı oyunların 1 Nisan 2009 ve 31 Eylül 2009 tarihleri arasında, 10 milyon adetten fazla satış yaptığını bu sabah yaptığı açıklamayla duyurdu.

Nintendo başkanı Satoru Iwata, geçen yıl bu üç oyunun dünya çapında 10 milyon kopya sattığını bildirdi. Wii Fit Plus, Ekim ayında piyasaya çıktığı günden itibaren 10.1 milyon adet, Wii Sports Resort ise 13.5 milyondan satış yaptığını da söyledi.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo oyunları 10 milyonu geçiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×