Nintendo, Pokemon oyunları için 2 farklı sunum yapacak!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.05.2019 - 13:50
Bu sunumlarda neler göreceğiz?

Tüm dünyayı peşinden sürükleyen Pokemon serisi için yeni oyunlar yapım aşamasında. işte bu oyunlar için Nintendo'nun 2 farklı sunuma imza atacağı duyuruldu. Üstelik yapılacak olan bu sunumlar için çok fazla beklememiz de gerekmiyor.

Nintendo, Pokemon oyunları için 2 ayrı sunum yapacak

Yapılacak olan sunumlardan birisi tabi ki Nintendo Switch için geliştirilen Pokemon Sword and Shield oyununa ait. Türkiye saati ile Salı günü 16:00'da yapılacak olan bu sunumun 15 dakika süreceği ve Pokemon Sword and Shield oyununa ait yeni bilgiler içereceği belirtilmiş.

Diğer sunum ise Türkiye saati ile bu gece 04:00'da gerçekleşecek. Bu sunumun hangi oyun ile alakalı olduğu ise belirtilmemiş. Pokemon Press Conference olarak adlandırılan bu sunumda heyecan verici yeni duyurular ve bilgiler paylaşılacağı belirtilmiş. Yeni bir Pokemon oyunu ya da mobil platformlarda boy gösteren Pokemon Go içeriği olma ihtimali yüksek. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 08:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo, Pokemon oyunları için 2 farklı sunum yapacak!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×