Nintendo Revolution'ın sistem özellikleri sızmaya başladı.

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Nintendo Revolution'ın sistem özellikleri sızmaya başladı.
İnternet'in güvenilir bir bilgi kaynağından aldığımız bilgilere göre Nintendo'nun Revolution isimli konsolunun sistem özellikleri sızdı. Bu teknik özellikleri veren ise isminin verilmesini istemeyen geliştirici takımlardan biri. Yeni sistemimiz 1.8 GHz G5 işlemcili, 256 MB DRAM, 128 MB SRAM ana bellekli ve 6GB'lık HD DVD kullanıyor.

Bilgileri incelediğimizde bunların abartılı bir yanlarının olmadığını görüyoruz. Yani bu bilgiler doğru olabilir. Ayrıca HD Çift Katmanlı diskleri (6GB) günümüz DVD'lerinden daha düşük bir kapasiteye sahip. Bir DVD kutusundaki iki G5 çift çekirdekli işlemci için sadece uygulamada sorun yaratmayacak ayrıca çalışmada da sorun yaratabilecek. Playstation 3 en güncel XDRAM'i kuulanırkan neden Nintendo daha az DRAM kullanıyor olsun ki?

Ancak şunu da unutmamak gerekir, Nintendo oyun konsollarının en tecrübelisi, elbette bir bildikleri var diyoruz ve yeni bilgiler sızdıkça bizler de Merlin'in Kazanı olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Revolution'ın sistem özellikleri sızmaya başladı.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×