Nintendo Switch, 3DS'i yerinden etmiyor, merak etmeyin!

Nintendo Switch, 3DS'i yerinden etmiyor, merak etmeyin!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 31.10.2016 - 16:50
3DS'i devirmek öyle kolay mı sandınız siz?
Geçtiğimiz haftalarda bir video ile duyurusu yapılan Nintendo Switch için yepyeni bilgiler gelmeye devap ediyor. Bu bilgiler geliyor gelmesine de, Nintendo hayranlarının kafasına takılan asıl önemli soru henüz cevaplanmamıştı. 3DS'e ne olacak?

Nintendo Switch, 3DS'i yerinden etmiyor, merak etmeyin!
New 3DS adı altındaki model çıkalı daha çok bir süre geçmedi, biliyorsunuz. Eh hal böyle olunca da insan merak ediyor. Tamam, Nintendo Switch çıktı, o da taşınabilir olacak, daha güzel oyunları da çalıştıracak, o zaman bu 3DS'in rafa kalkacağı anlamına mı geliyor? Nintendo'nun şu anki başkanı Tatsumi Kimishima'nın da dediği gibi, hayır, öyle bir şey olmayacak:

"Yazılımımız sağolsun, 3DS donanımı hala gelişmekte. Yani o iş tarafı hala hareketli. Ve kesinlikle Switch tarafından parçalanmak yerine 3DS'in kendi hali ile daha çok uzun bir yol kat edeceğini düşünüyoruz."

Zaten bu açıklama olmasa bile 3DS çok daha taşınılabilir bir konsol. Tamam Switch de küçülüyor, çantaya sığıyor falan ama dışarı çıktığımda şahsen yanıma Switch'i değil de 3DS'i alırdım. Hem cebime de sığıyor, hem de artık maliyet olarak daha ucuz.


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2016 02:44
Nintendo turkiyeden cekilmekle kaybetti.3ds i koruyacaklarda oyunda yokki dogru duzgun mario ve zeldadan baska yada donkey kong mu desem.wii u nunda sonu geldi oyunda cikmaz mario zelda veya donkey kong dan baska.nintendo switch de abartmayin cok 3ds den fazla ustun degil.bunu alacagima ps4 pro alir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 18:47
3ds xl el konsolunun kralı cok oyunu senaryo kalıtesı olarak konsollarda yok rpg anlamında grafıksel degıl swıch el konsolu rezalet tablettekı kenar boslugu kutuk kadar
Kalan Karakter : 300 Gönder
mescut
mescut 31.10.2016 17:14
Editör kardeş iyi, güzel de aynı oyunlar hem switch hem de 3ds gelecekse ya da daha iyi grafikli olarak switch gelecekse, ister istemez 3ds'in el konsolu olarak ikinci plana atılması demektir, bu arada herkes ilk dokunmatik telefonların büyük ekranlı olması yadırgamıştı, şu anda neredeyse 5 inç altında akıllı telefon yok, bana göre büyük ekran daha iyidir, zaten yakında 3ds xl gibi daha küçük ya da büyük modeline de yönelirler, konsol tutarsa...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×