Nintendo Switch kullanıcıları Nintendo eShop'u çökertti

Nintendo Switch kullanıcıları Nintendo eShop'u çökertti

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.12.2017 - 11:09
Nintendo, tatil dönemine pek de hazır değilmiş.

Nintendo Switch, son bir kaç aydır tatil dönemine hazırlanmakta. Yeni konsollar ve oyunlar piyasaya sürülmüş ve Noel tatili beklenmekteydi. Planlar aslında Nintendo'nun istediği gibi gitti. Ancak, dün yeni konsollarına kavuşan oyuncular, aşırı yüklenme yüzünden Nintendo eShop'a giremedi. Çöken sunucular yüzünden oyun satın alamayan oyuncular, aynı zamanda var olan oyunlara da güncelleme yapamadı.

Nintendo Switch kullanıcıları Nintendo eShop'u çökertti

Nintendo of America, resmi Twitter adresinde yayınladığı mesaj ile konu hakkında bilgi sahibi olduklarını ve düzeltmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Konsollarına yeni kavuşan kullanıcılar bu konuda pek de mutlu değildi. Tabi ki şu an Nintendo eShop sıkıntısız bir şekilde çalışmakta. Mart ayından beri bizlerle olan Nintendo Switch, satış rakamları ile de Nintendo'yu bir hayli mutlu etmiş durumda. TIME dergisi tarafından yılın en iyi icadı seçilen Nintendo Switch, aynı zamanda yılın oyunu olan The Legend of Zelda: Breath of the Wild'a sahip. 2017 yılını başarılı bir şekilde tamamlayan Nintendo, bakalım 2018'de karşımıza nasıl yenilikler ile çıkacak. Bekleyip göreceğiz.

Nintendo Switch kullanıcıları Nintendo eShop'u çökertti

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2017 12:04
Klasik Nintendo işte
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×