Nintendo Switch OLED modeli geliyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 6.07.2021 - 17:17
Nintendo'nun yeni Switch Oled versiyonu duyuruldu. Fiyatı dudaklarımızı uçuracak, rüyalarımıza basacak kadar yüksek görünüyor.

Nintendo Switch'in yeni versiyonu duyuruldu. Ekim 2021'de piyasaya sürülecek olan Switch OLED model 720p OLED ekran çözünürlüğü ile gelecek. Cihazın içinde ayrıca Nvidia çipi, LAN bağlantı portu ve 64 GB hafıza kartı bulunacak. Ayarlanabilir bir ayaklık ile gelecek olan Switch OLED tablet gibi kullanılabilecek.

Switch OLED LAN bağlantı portu ile gelecek olmasına rağmen, firma LAN kablosunun ayrı olarak satılacağını belirtiyor. Ayrıca cihazın ses kalitesi de arttırılmış durumda ve televizyona bağlanması durumunda HD kalitede görüntü sunacak.

Switch Oled: İstediğin Gibi Kullan!

Switch OLED, parçalanabilir yapısı sayesinde şekilde şekilde sokulabiliyor. Cihazı ister telefon, isterseniz de iki analog ile normal konsol gibi kullanabilmek mümkün olacak. Ayrıca Nintendo Switch OLED'i siyah ve beyaz temalı olmak üzere iki farklı renk ile piyasaya sürecek.

Nintendo Switch OLED modeli geliyor

Switch OLED, selefi Switch Lite, Eylül 2019'dan iki yıl sonra piyasaya çıkmış olacak. Switch Lite 199 dolar fiyat ile piyasaya çıkmıştı. Cihazın Türkiye fiyatı an itibariyle 3 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiyor. Switch OLED ise 350 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek.

Nintendo Switch (OLED model), Nintendo Switch konsoluna benzer bir genel boyuta sahiptir, ancak canlı renklere ve yüksek kontrasta sahip daha büyük, canlı 7 inç OLED ekranı bulunur. Nintendo Switch (OLED model) ayrıca masa üstü modu için geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik hoparlörlere sahiptir. Tıpkı Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların çok oyunculu eğlence için TV'de oynamasına ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını paylaşmasına olanak tanır.

Ve hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch Lite gibi, Nintendo Switch (OLED model), her yerde oynayabileceğiniz çok yönlülüğün keyfini çıkarmak için hareket halindeyken taşınabilir. Nintendo Switch OLED model için bir Nintendo Switch Taşıma Çantası ve Ekran Koruyucu seti de mevcut olacak.

Nintendo Switch OLED model, 8 Ekim'de, Metroid Fusion'ın doğrudan devamı olan Metroid Dread ile aynı gün çıkıyor. Canlı OLED ekranla, Galaksiler arası ödül avcısı Samus Aran'ın Metroid Dread'deki son macerasına atılmak daha da sürükleyici olacak.

Nintendo Switch OLED model, kullanıcıların üç oyun modunun hepsinde geliştirmeleri deneyimlemelerine izin verecek:

• TV modu: Nintendo Switch oyunlarını TV'de oynamak için Nintendo Switch OLED model konsolunu yuvaya yerleştirin. Kullanıcılar, yerleşik kablolu LAN bağlantı noktasını kullanarak, TV modunda çevrimiçi bağlanmanın başka bir yolunun keyfini çıkarabilir.

• Masaüstü modu: Konsolun arkasındaki standı çevirin ve kutudan çıkar çıkmaz birlikte verilen iki Joy-Con kontrol cihazını kullanarak çok oyunculu oyunlar oynamak için konsolun ekranını kullanın. Geniş ayarlanabilir stand, sağlam bir temel oluşturur. Ayrıca oyuncuların görüntüleme açısında daha fazla aralıkla konsolu serbestçe eğmesine olanak tanır, böylece ekranı daha kolay görebilir.

• Avuç içi modu: Kullanıcılar, elde taşınır modunda konsolu gittikleri her yere götürebilir ve arkadaşlarıyla yerel * veya çevrimiçi ** çok oyunculu oynayabilir. 7 inçlik OLED ekran, canlı renkler ve yüksek kontrast sağlar.

Konsol satışa çıktığında, iki renk seçeneğiyle gelecek:

• Beyaz Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve beyaz bir yuva içeren Nintendo Switch (OLED model) beyaz seti.

• Neon Kırmızısı ve Neon Mavisi Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve siyah bir yuva içeren Nintendo Switch (OLED model) neon kırmızısı / neon mavisi seti.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 06:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 15:04
350 dolar böyle bir alet içinmi cidden... kafayı yemişler
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 18:45
Doğru ama alet ps5’den de xbox’danda daha fazla satıyor. Demekki kafayı yememişler :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
sukru83
sukru83 7.07.2021 11:32
dolar 8 küsür lira vergi desen %120. hak ediyoruz hepsini.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2021 09:47
Demekki 6bin ile 8bin tl arası değişecek fiyatları :) En iyisi yurduşına gidip gezip almak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2021 20:56
hani 4k olarak geliyordu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2021 19:53
ps4 pro ve xbox one x gibi çözünürlük yükseltmesi ve bazı küçük yenilikler. Yeterli mi bence evet
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Switch OLED modeli geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×