Nintendo Switch'e yeni arcade stick çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 1.08.2017 - 14:09
Nintendo Switch'te dövüş oyunu oynayacaksanız HORI'nin arcade stickleri tam size göre.
Dövüş oyunları için ürettiği arcade stickler ile ünlü HORI, Nintendo Switch için yeni bir arcade stick daha çıkardı. İlk olarak Kuzey Amerika, daha sonrasında Avrupa bölgesi için çıkış yapacak Real Arcade Pro V Hayabusa Fight Stick isimli ürünün Nintendo'dan resmi lisansı da bulunuyor. HORI ürünlerinin klasik tasarımını taşıyan yeni arcade stick, yaklaşık 5 metrelik bir ara kablo ile kutusundan çıkıyor. Aynı zamanda yeni arcade sticki Nintendo Switch'in yanında PC platformunda da kullanabilirsiniz. Arcade stickin turnuvalar için özel olarak tasarlandığı belirten HORI yetkilileri, ürünlerinin Nintendo'ya çıkan tüm dövüş oyunlarını tam olarak desteleyeceğinin altını çizdi.

Nintendo Switch'e yeni arcade stick çıktı
Pokken Tournament DX ve hali hazırda geliştirilen yeni Smash Bros.'u bekliyorsanız HORI'nın yeni arcade stickini tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan HORI'ye göre arcade stickler dövüş oyunlarını daha ciddi bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Diğer bir yandan Nintendo Switch'lerin peynir ekmek gibi sattığı bu günlerde HORI'nin bu yatırımdan oldukça kar edeceğini söyleyebiliriz. İleride çıkacak olan dövüş oyunları sayesinde daha fazla ürün satacağına inanan geliştiriciler, ilgiye göre Switch için başka model arcade stickler de geliştirebileceklerini açıkladı. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2017 22:38
Dövüş oyunu derken mario donkey Kong ve zelda var başka aklıma gelmiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Switch'e yeni arcade stick çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×