Nintendo Wii 2'de hata mı yaptı?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.01.2011 - 13:35
Analizcilere göre: "Hem de çok büyük hata yaptı!"
Wedbush Morgan analiz firması patronu Michael Pachter, 3DS'in çıkışı eli kulağındayken Nintendo'nun Wii politikası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Açıklamanın ana konusu ise yeni nesil Wii konsolu. Pachter, yapılan röportajda Nintendo'nun her ne kadar yönetim sistemine saygı duysa da ikinci nesil Wii konusunda çok kötü bir yol izlediklerini söyledi.

Nintendo Wii 2'de hata mı yaptı?
"Sanırım onların aklında eski konsolun ömrü bitince yeni konsolu çıkartmak var ki bu çok yanlış önemli olan eski konsol halen kullanılmaya devam ederken yeni konsolu da piyasaya sürüp her ikisini birden satabilmek olmalıydı." diyen Pachter "Mercedes C-sınıfı araç üretiyor diye E-Sınıfı araç üretimini durdurduğunu görmüyorsunuz değil mi. Dolayısı ile Nintendo insanları Wii'ye alıştırıp daha sonra hemen ardından Wii 2'ye yönlendirmeliydi.  Ayrıca Wii 2'de Call of Duty'nin 360'lar ile uyumlu bir multi modu da olmalıydı. Ancak onun yerine multiplayer pazarını Xbox ve PS3'ün almasına izin verdiler." şeklinde bir açıklama yaptı.
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 01:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
pokekitty
pokekitty 6.10.2015 17:58
çocuk oyunu diyenler asıl siz anlamıyorsunuz konuyu. delirtmeyin. anlata anlata öldüm.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii 2'de hata mı yaptı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×