Nintendo Wii, Avustralya'da en hızlı satan konsol

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 14:31
Nintendo DS'in pabucu dama atıldı
Baktığımızda, aslında ikisinin de Nintendo konsolu olduğunu ve kendi aralarında çekiştiğini görüyoruz. Ne X360, ne de PS3'ün bahsi geçmiyor liderlik için. Habere göre Nintendo Wii, yaklaşık 4 yılda 2 milyon adet satarak Avustralya'da en hızlı satan konsol ünvanının da sahibi oldu. Wii platformu, bu rakama ulaşmak için 47 ayı geride bıraktı. Nintendo'nun taşınabilir platformu NDS ise, aynı rakama anca 52. ayda ulaşabildi.

Nintendo Wii, Avustralya'da en hızlı satan konsol
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii, Avustralya'da en hızlı satan konsol

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×