Nintendo Wii U'nun fiyatı çok kritik olacak

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.08.2011 - 10:45
Codemasters'ın CEO'sundan durum incelemesi
Codemasters CEO'su Rod Cousens Wii U'nun satılabilmesi için çok dikkatli şekilde fiyatlandırılması gerektiğini belirtti.

"Fiyatlandırma ve çıkış bilgilerinin yakında geleceğini biliyoruz. Ben bu Noel öncesi mevcut konsollarda fiyat indirimine gidileceğini düşünüyorum, kaldı ki bu indirimler seneye de devam eder."

Nintendo Wii U'nun fiyatı çok kritik olacak
"Dolayısı ile Wii U'nun da çok dikkatli fiyatlandırılması lazım, yine aynı şekilde Sony de Vita'yı bu şekilde fiyatlandırmalı. Fiyatlandırma çok kritik bir şey dolayısı ile sanmıyorum ki çıkıp en yüksek fiyatları açıklasınlar."

"Ancak Nintendo akıllı bir firma. Sürekli olarak bir yenilik içinde. Geçmişte teknolojide mihenk taşları oluşturduğunu gördük bakalım yine gerçekleştirebilecek mi?"
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii U'nun fiyatı çok kritik olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×