Nintendo Wii'ye online servisi GameSpy sağlayacak

Nintendo Wii'ye online servisi GameSpy sağlayacak

Güven Gümüş
Güven Gümüş 3.06.2010 - 12:31
Nintendo Wii'ye online servisi GameSpy sağlayacak

Nintendo’nun yeni nesil konsolu Wii’ye online servis desteği geliyor. Online bilgisayar oyunlarına aşina bir isim olan Fox Interactive'in Gamespy'ı Wii’ye online servis desteği sağlayacak. Nintendo DS’nin tek servis sunucusu olan Nintendo WiFi zaten Gamespy bünyesinde hizmet veriyor. Bu da gösteriyor ki; Nintendo online bilgisayar oyunlarında Sony ve Microsoft’un gerisinde kalmak istemiyor. Ancak şu an Wii için online bir oyun olmamasına rağmen 25 Haziran’da çıkacak "Pokemon Battle Revolution" bu durumu değiştirecek."Bu ortaklık, Nintendo WİFİ bağlantısı ile Nintendo ve oyuncular ilişkin kablosuz iletişimini daha da genişletecek"

Nintendo'nun Amerika Bölümü Başkanı Fils-Aime. “Milyonlarca Nintendo DS kullanıcısı, GameSpy teknolojisine zaten bağlanmış durumda ve şuan Wii sahipleri kullanımı kolay olabilecek bir ortamda ve eğlenceli bir şekilde aynısını yapabilecek” açıklamasında bulundu. Bakalım Wii’de online keyfi nasıl olacak?

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 08:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×