Nintendo yeni bir Zelda oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

Nintendo yeni bir Zelda oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 7.05.2018 - 13:22
Yeni Zelda oyunu mu geliyor

Bir oyunseverin ortaya çıkarttığı iş ilanına göre, Nintendo, The Legend Of Zelda serisinde çalışacak bölüm tasarımcısı arıyor.

Nintendo yeni bir Zelda oyunu mu yapıyor?

Bir Twitter kullanıcısının ortaya çıkarttığı iş ilanına göre, The Legend Of Zelda serisinde çalışacak bölüm tasarımcısı, içerik oluşturma, düşman tasarımları gibi işlerde çalışacak. Bölüm tasarımcısından Zelda oyunlarının meşhur zindanlarını tasarlaması, senaryoya katkı yapması da isteniyor. Konsol üzerinde oyun geliştirme yeteneğine ve Japonca'ya hakim olması da aranan diğer özellikler. Ortaya çıkan bu iş ilanı ile birlikte de Nintendo'nun yeni bir Zelda oyunu geliştirdiği yönünde de iddialar ortaya çıktı. Tabii iş ilanı dışında elimizde bir ayrıntı yok. Yeni Zelda oyunu, Nintendo Switch'e mi yoksa Nintendo'nun mobil oyun konsolları için mi geliştiriliyor henüz bir bilgi paylaşılmadı. Bakalım önümüzdeki günlerde Nintendo cephesinden yeni Zelda oyununa dair bir açıklama gelecek mi. Nintendo Switch'in çıkışı ile birlikte en çok beklenen Nintendo oyunlarından biri olan The Legend of Zelda: Breath of Wild, 8.48 milyon adet satarak Nintendo'nun yüzünü güldürmüştü.

Nintendo yeni bir Zelda oyunu üzerinde çalışıyor olabilir

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 19:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×