Nintendo'dan haberler var

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Nintendo'dan haberler var
Nintendo, yaptığı açıklamada Gameboy Advance SP'nin, 2004 yılında Kuzey Amerika'da 8 milyon sattığını açıkladı. DS'nin piyasaya çıkmasından bile fazla etkilenmeyen GBA, 2005 yılı içinde bile iyi satılacağa benziyor.Ayrıca Nintendo tatil sezonunun sonuna kadar 1.3 milyon DS satılacağı konusunda bir açıklama yaptı. Bunların yanında DS için 160 yeni oyunun planlandığını bunlar arasında Need for Speed: Underground 2, Warioware: Touched, Pokemon Dash, Yoshi Touch & Go ve Retro Atari: Classics de var. Gameboy Advance için ise aralarında Warioware:Twisted, The Legend of Zelda: Minish Cap, Mario Party Advance, Fire Emblem: The Sacred Stones, Pokemon Emerald, Ace Combat Advance, Klonoa Advance ve Banjo Pilot'ın da aralarında bulunduğu 125 yeni oyunun piyasada olacağını açıkladı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo'dan haberler var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×