Nintendo'dan haberler var

Alkan Adakaner
Alkan Adakaner 3.06.2010 - 12:31
Nintendo'dan haberler var
Nintendo, yaptığı açıklamada Gameboy Advance SP'nin, 2004 yılında Kuzey Amerika'da 8 milyon sattığını açıkladı. DS'nin piyasaya çıkmasından bile fazla etkilenmeyen GBA, 2005 yılı içinde bile iyi satılacağa benziyor.Ayrıca Nintendo tatil sezonunun sonuna kadar 1.3 milyon DS satılacağı konusunda bir açıklama yaptı. Bunların yanında DS için 160 yeni oyunun planlandığını bunlar arasında Need for Speed: Underground 2, Warioware: Touched, Pokemon Dash, Yoshi Touch & Go ve Retro Atari: Classics de var. Gameboy Advance için ise aralarında Warioware:Twisted, The Legend of Zelda: Minish Cap, Mario Party Advance, Fire Emblem: The Sacred Stones, Pokemon Emerald, Ace Combat Advance, Klonoa Advance ve Banjo Pilot'ın da aralarında bulunduğu 125 yeni oyunun piyasada olacağını açıkladı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 20:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo'dan haberler var

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×