Nintendo'dan yeni Super Smash oyunu. Super Smash Bros Ultimate

Nintendo'dan yeni Super Smash oyunu. Super Smash Bros Ultimate

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.06.2018 - 19:51
Nintendo'dan yeni Super Smash Bros oyunu geliyor.

E3'ün son konferansı Nintendo Konferansından yeni oyun duyuruları gelmeye devam ediyor. Nintendo tüm Super Smash Bros karakterlerini bir araya getiren Super Smash Bros. Ultimate'in duyurusunu yaptı. Oyunda oldukça fazla sayıda Super Smash Bros. karakteri yer alıyor. Super Smash Bros. Ultimate 7 Aralık'ta çıkış yapacağı duyuruldu.

Nintendo, Super Smash Bros. Ultimate'i duyurdu

Nintendo E3 2018 sunumunun büyük bir kısmını yeni oyunları Super Smash Bros. Ultimate'e ayırdı oyunda yer alacak tüm karakterlerin tek tek tanıtıldı. Oyunun sloganından da anlaşıldığı üzere "Herkes Burada" yani neredeyse bütün nintendo karakterleri oyunda yer alıyor. Yaklaşık 20 dakikalık adeta inceleme kıvamında bir oyun tanıtım videosu yayınlandı. Oyunda yer alcak karakterler tek tek özellikleriyle birlikte, uzun bir oynanış videosu yayınlanarak tanıtıldı. Ice Climbers, Pichu ve Young Link karakterler de oyunda yer alacak. Ayrıca Nintendo oldukça ilginç bir duyuru yaptı ve Nintendo Switch'in artık Game Cube kontrolcüsünü destekleyeceğini duyurdu. Tabii bir adaptör yardımıyla. Son olarak Ridley karakteri de Super Smash Bros. Ultimate'deki yerini aldı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2018 23:39
Hep aynı şeyler. Koskoca Nintendo aşmalı artık kendini.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2018 23:10
Yine sağlam olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×