Nintendo'nun satış raporları internete sızdı!

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 21.04.2015 - 09:13
Wii U oyunlarının Amerika'daki satış rakamları ortaya çıktı
NeoGAF’taki sızdırılan bir haberde, Wii U’ya özel çıkan bazı oyunların Amerika’da şu ana kadarki satış rakamları paylaşıldı.

Şirketin içinden geldiği sanılan bu bilgi şimdilik söylenti olarak adlandırılsa da, Nintendo'nun Amerika pazarında güzel bir başarı elde etmiş olabilir. Paylaşılan bilgiye göre Captain Toad: Treasure Tracker, Aralık’tan bu yana 326 bin adet satarken, Ubisoft’un Wii U’ya özel olarak geliştirdiği korku temalı zombi oyunu ZombiU, 204 bin adet satmış.

Nintendo'nun satış raporları internete sızdı!
Bayonetta 2 ise ekim ayından beri 157 bin kopya satış rakamına ulaşmış. Son olarak Wonderfull 101 2013’ten bu yana 104 bin adet satabilmiş.

Tabii tekrar bildirelim, bu rakamlar sadece Amerika satışlarını yansıtıyor. Global satışlarla ilgili bir bilgi söz konusu değil. Bu açıdan baktığımız zaman Nintentdo Wii U ile piyasada rakiplerine nazaran az bir satış oranı elde etse de birinci parti oyunları oldukça ilgi görüyor.

Bu rakamlar resmi olmasa da bakalım ilerleyen günlerde Nintendo’dan resmi bir açıklama gelecek mi?..
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo'nun satış raporları internete sızdı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×