Nintendo'nun Temmuz ayında ne kadar sattı?

Ege ERKEK
Ege ERKEK 18.08.2015 - 01:55
İşler genelde iyi ancak aylık olarak kötü gidiyor
PC, Xbox, PlayStation cephelerinin yanı sıra Nintendo’dan da haberler gelmeye devam ediyor. Birkaç gün önce Nintendo merkezinden açıklanan raporlara göre, Wii U cihazının satış rakamlarının düşüşte olduğu dikkatlerden kaçmadı. Temmuz ayında Amerika’da 46 bin satış rakamına ulaşan cihaz ile ilgili pek konuşmayan firma, bu yöndeki sessizliğini sürdürecek gibi görünüyor.

Nintendo'nun Temmuz ayında ne kadar sattı?
Temmuz ayı boyunca 46 bin satmayı başaran Wii U, Mayıs ayında 70 bin adet satılmayı başarmıştı. 24 bin kadar bir kaybı bulunan firma bu duruma rağmen 2014’e göre daha fazla sattı. Ayrıca 3DS cihazının satışları %35’lik bir artış göstermiş durumda.

Sizce Nintendo satışlar konusunda bu çizgide yürümeye devam eder mi yoksa yine bir düşüş yaşanır mı? Fikirlerinizi bekliyoruz.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2015 00:43
cesur hamleyle xbox ve playstationa göre daha ucuz vede içerik olarak daha müşteri dostu geriye uyumluluk ile en iyi yaptığı şeyi bedavalarla süsleyerek kendine pazarda yepyeni bir yer açarsa düzelir bakıyorumda aletin durumuna tutmamasına rağmen cimri ve geçirgen her firma gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2015 01:36
nintendo cimriliginin bedelini ödüyor.. ilizyon yaparak basarı kazanılmayacagının yegane kanıtı nıntendodur!
nintendo dev buz dagını göremedi! hitap ettigi yas aralıgındaki oyuncu kitlesinin androidlere, tabletlere gectigini göremedi ve acı gercekle basbasa kaldı. game ower cimri japon..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2015 12:38
Evet bence düşüş yaşanır bunun sorumlusu wii u
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2015 11:52
şu çip olayını el altından verseler internete uçururlar cihazı bendekinde wii modu softmodlu wii oyunlarını sorunsuz oynayabiliyorum lakin u oyun heleki türkiye de çeşit bakımından çok sıkıntılı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo'nun Temmuz ayında ne kadar sattı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×