Nioh ve Bloodborne yapımcılarından: Wo Long: Fallen Dynasty

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.06.2022 - 00:45
Xbox & Bethesda sunumunun en ilginç oyunlarından birisi de Nioh ve Bloodborne yapımcılarının imzasını taşıyan Wo Long: Fallen Dynasty oldu.

Team Ninja oldukça deneyimli bir firma. Her ne kadar son olarak imza attıkları Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ile kafaları biraz karıştırmış olsalar da Ninja Gaiden, Nioh serisi ve Dead or Alive gibi birçok oyuna şimdiye kadar imza attılar. Özellikle Nioh oyunları ile Souls serisinden esinlenen en başarılı oyunları geliştirdiklerini de söyleyebiliriz. İşte bu ekibin yeni oyunu akşam saatlerinde düzenlenen Xbox & Bethesda sunumunda duyuruldu.

Wo Long: Fallen Dynasty duyuruldu

Nioh ve Bloodborne yapımcılarından: Wo Long: Fallen Dynasty

Team Ninja tarafından geliştirilen oyunun ilk videosu oldukça ilgi çekici duruyor. Oyunu bu kadar ilginç kılan bir diğer detay ise Nioh oyunlarına imza atan Fumihiko Yasuda gibi bir ismin yanı sıra yapım ekibinde Bloodborne projesinin önemli isimlerinden Masaaki Yamagiwa'yı bulundurması oldu.  Sony Interactive Entertainment Japan Studio'nun bir nevi dağılmasının ardından Yamagiwa geçtiğimiz yıl Ekim ayında Team Ninja ekibine katıldığını duyurmuştu.

2023 yılının ilk aylarında Xbox ve PC için çıkacağı açıklanan Wo Long: Fallen Dynasty, Han Hanedanlığı döneminde geçen bir oyun. Tabi bu döneme birçok fantastik öğenin eklenmesi ile alternatif bir gerçeklik oluşturulmuş. Henüz isim yapmamış bir askeri yöneteceğimiz oyun hakkında daha fazla detay ise verilmedi. Duyuru videosu ise şu şekilde;

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2022 08:45
From Software Bloodborne??

------------------------------

Haber detaylarını okuyunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.06.2022 08:29
Bloodbourne yapımcısı Team Ninja mı merlin??
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2022 06:16
Okuman varsa yazıyor içerikte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2022 22:41
Elden Nioh 3 olmuş gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2022 07:52
Bu oyunu görmemiştim tşkler merlin radarıma girdi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nioh ve Bloodborne yapımcılarından: Wo Long: Fallen Dynasty

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×