1/3

Nisan ayının galibi kim olacak?

Murat Sağlam
Murat Sağlam 10.04.2011 - 14:11
Socom 4 mü? Portal 2 mi? Yoksa Mortal Kombat mı?
Nisan ayına girişimizin üzerinden 1 hafta geçti ve artık 2011 yılının en çok beklenen 3 oyununa kavuşmaya çok az kaldı. Ellerimizin kaşınmaya başladığı bu günlerde, oyun dünyasının 3 ağır topunun savaşına şahitlik edeceğiz. Bakalım aralarından hangisi daha başarılı olacak. Bunu 19 Nisan'da hep birlikte görmeden önce sizler için ufak bir inceleme yapalım dedik.

Portal 2

Nisan ayının galibi kim olacak?
Öncelikle 3 platformda birden piyasaya sürülüyor olması bu oyunu en çok satan oyun yapacak orası kesin. Zaten oyun dünyasının merakla beklediği bir oyun ve çeşitli internet sitelerinde oldukça indirimli fiyatlardan ön siparişe sunulmuştu. Fakat bu satış rakamları onu ne kadar başarılı bir oyun yapacak orası muallakta şu anda. Beklentiler çok fazla ve bugüne dek bize sunulanlar bu beklentileri karşılayacak düzeyde belki ama oyun piyasaya sürülmeden kesin olarak konuşmamızın absürd olacağıda gerçek.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×