Nival, Prime World’ü zenginleştiriyor

Nival, Prime World’ü zenginleştiriyor

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 29.11.2012 - 12:47
Kapalı Beta testinde değişiklikler
Oyuna eklenen Dragonwald modu, oyunculara yepyeni bir tecrübe sunuyor. PvP’nin önüne ciddi bir PvE tecrübesi koyan bu modda oyuncular çeşitli yaratıklarla karşılaştıktan sonra, rakip takımla yarış halinde, zorlu bir ejderhayı kendi topraklarında öldürmeye çalışıyorlar.

Nival, Prime World’ü zenginleştiriyor
Türk oyuncuların daha rahat oyun bulmaları için maç bulma sistemine Rus oyuncular da eklendi. Böylece maç-bulma sistemi her zaman Türk oyuncuları aynı takıma koymayı tercih edecekse de, yeterli oyuncu bulunmadığında karışık takımlar da sunarak bekleme sürelerini ciddi şekilde azaltacak. Yeterli Türk oyuncu olduğundaysa, oyuncular kendi aralarında oynayabilecekler.

Dragonwald modunun heyecan dolu savaşlarını yapımcıların ağızlarından dinlemek için sizi yeni yayımlanan videoyla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 16:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×