Nival Prime World kapalı beta testini Türkiye’de başlatıyor

Nival Prime World kapalı beta testini Türkiye’de başlatıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 9.11.2012 - 15:36
Rusya'dan sevgilerle
Nival, Strateji RPG’si Prime World için kapalı beta testini başlattı. Prime World, seslendirmeler de dahil olmak üzere tamamen Türkçe olarak yerelleşmiş durumda. Türk oyuncular oyunun resmi sitesi olan tr.playpw.com üzerinden oyuna kayıt olabilirler.

Nival Prime World kapalı beta testini Türkiye’de başlatıyor
Online Strateji RPG Prime Prime World; Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg ve Etherlords oyunlarının yapımcılarından, hem taktik hem strateji yetenekleri isteyerek türü bir sonraki seviyeye taşıyor.

Arkadaşlarınla oyna, kahramanları savaş alanine zafer ve şan için getir, kendine has bir kale inşa et ve yaman PvP savaşlarının arasında kaleni kullanarak kahramanlarını çeşitli yeteneklerle donatıp güçlendir ve Prime World evreninin en güçlü kahramanını yarat.

Prime World PvP savaşlarının tadını ilk sen çıkar! tr.playpw.com adresinden web sitesine göz at ve Türkiye Kapalı Beta Testi için kayıt ol.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×