No Man's Sky Steam'de nihayet istediği başarıya ulaştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.09.2021 - 16:07
Çıktığı dönem büyük eleştiriler alan fakat zamanla toparlamayı başaran No Man's Sky Steam yorumlarında büyük değişim göze çarpıyor.

Hello Games tarafından geliştirilen No Man's Sky Steam yorumlarında nihayet beklediği başarıya ulaştı. 2016 yılında PC sürümü çıkan oyun özellikle çıktığı dönemde büyük eleştiriler almış ve oyuncular tarafından da eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Oyun için yapılan güncellemelere ve alınan yeni tepkilere bakacak olursak bu bakımdan oyun dünyasının belki de en  farklı yükseliş hikayelerinden birine imza atıldığını söyleyebiliriz.

No Man's Sky Steam'de nihayet istediği başarıya ulaştı

Çıktığı dönem aldığı eleştirilerle dalga konusu da olan No Man's Sky oyunu, çıktığı günden beri güncellenmeye devam ediyor. Yapılan hata gidermeleri dışında tüm büyük güncellemelerin de ücretsiz olarak yayınlandığı oyunun ilk hali ile arasında dağlar kadar fark bulunuyor diyebiliriz. 

No Man's Sky Steam'de nihayet istediği başarıya ulaştı

Aradan geçen bunca zaman sonrasında Steam yorumları %70 üzerine çıkan oyun nihayet Çoğunlukla Olumlu ibaresini almayı başardı. Üstelik oyunun son bir aylık sürede yapılan incelemelerine baktığımızda %92 gibi oldukça yüksek bir oranı yakaladığına da tanıklık ediyoruz. Hello Games oyunu bu şekilde desteklemek ile birlikte çoğu firmaya ders olması gereken bir işe de imza atmış oldu. Üstelik tüm bu işlemlerin ücretsiz olarak oyunculara yansıtılması da oyunun bir başka başarısı olsa gerek.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 18:57
Bu oyunu uzun süredir oynuyorum güzel de ama niyeyse hep bir şeyleri eksik gibi bir türlü bulamadım o eksik kısmını , amaç mı eksik amacsizlik mı fazla , bazı o yalnızlık hissini alıyorum bir anda kayboluyor her şey bir türlü çözemedim anlayan beri gelsin (:
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 02:33
Noksanlık, prosedürel oluşturulan evrenin sığlığı. Her yer aslında birbirinin kopyası ve bir kaç parametre değiştirilerek oluşturuluyor. Herhangi bir noktada karşına ilahi/doğal olağanüstülük çıkmıyor. Çıkmayacağını da biliyorsun.

Pre-order aldım 8000 küsür saat oynadım, hissettiğim eksiklik buydu.
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 11:07
Oyunu ilk çıktığı zamanda
son hali ile oynadım oynuyorum demek istediğim içerik güncelleme ile alakalı değil oyunun ana hatlarında belirleyemediğim anlayamadığım bir noksanlık var ,
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 05:12
Başlangıçta esas amaç yalnız başına kainattaki sırları aramaktı. Bunu en başta öylesine sığ yaptı ki satın alanlar yıkıldı.

Şimdi içerik ve teknoloji olarak gerçekten çok ilerledi. Ama ilk vaat edilen şey hâlâ eksik.

Bir başlangıcı ve bitişi olan, epik bir "kainat nedir" hikayesi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 01:19
Oyunun son durumu gayet iyi, o atmosferin içine giriyorsunuz. Eskiden uzaylılarla bile pek bir etkileşim yapamıyorduk şimdi neler neler geldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 22:59
milleti kandırıp sonra da söz verdikleri hale getirdiler ben buna başarı demem açıkcası telafi derim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 22:51
İlk gün ne kadar sıkıldiysam bunca güncelleme sonrası aynı oranda sıkılıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 20:09
O sırada Cyberpunk 2077...
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 21:50
eee si oyun leş yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky Steam'de nihayet istediği başarıya ulaştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×