No Man's Sky'ın uzun süredir beklenen Co op modu sonunda geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.05.2018 - 11:16
Arkadaşınızla birlikte uzay taşlarına ateş edebileceksiniz!

No Man's Sky büyük bir beklentiyle çıkış yapmıştı. Ancak, oyunda uzun süreler zaman geçiren oyuncular, oldukça boş olan içerik sebebiyle hızlı bir şekilde No Man's Sky'dan uzaklaştı. Yeni gelecek güncellemeyle birlikte yapımcı firma Hello Games, uzaklaşan bu oyuncuları oyuna geri döndürmeye çalışıyor. Haziran ayında çıkacak güncelleme, oyuna co-op multiplayer modunu ekleyecek.

Yeni güncelleme No Man's Sky'a co op modu ekleyecek

Özellikle yapımcı firma Hello Games'in başındaki isim Sean Murray'nin oyunun multiplayer olduğu yönündeki açıklamaların doğru olmadığı ortaya çıkınca, yapımcı firma büyük tepki çekmişti. Oldukça büyük bir dünyada sınırsız sayıda keşfedilecek şey olduğu iddiası ile çıkış yapan No Man's Sky'ın, aslında multiplayer oynanışa sahip olmadığı ortaya çıkmıştı. Ancak 24 Haziran'da oyuna gelecek büyük bir güncellemeyle birlikte, oyunun çıkışında vaat edilen co op oynanış, oyuna eklenecek. Arkadaşınızla birlikte bir uzayı keşfedebilecek ve yabancılarla karşılaşabileceksiniz. Yeni güncelleme arkadışınızla birlikte üs inşa etmenize de olanak verecek. Oyunda henüz açıklanmayan başka yenilikleri de içerecek olan güncelleme, bakalım No Man's Sky'a küsen oyuncuları geri döndürmeyi başarabilecek mi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 11:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
seffafbonus
seffafbonus 18.05.2018 19:26
İnanmayın yine kandırıyorlar !!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 17:02
Gec kalindi
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky'ın uzun süredir beklenen Co op modu sonunda geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×