No Man's Sky'ın yeni güncellemesi bekleneni veremiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.08.2017 - 11:14
Atlus Rises güncellemesi büyük topluluklara ulaşma konusunda sıkıntılarla boğuşuyor.
Çıkmadan önce tabiri cais ise oyunculara yalan söyleyen Hello Games'in oyunu No Man's Sky'ın yeni güncellemesi oyuna oldukça fazla içerik getirmişti. Sony'i de arkasına alarak büyük reklam kampanyalarına imza atan No Man's Sky, ilk çıktığında Steam'de sadece yüzde 30 olumlu oy bulunduruyordu. Yüzde 99 oranında oyuncu kaybı yaşayan oyuna gelen Atlus Rises güncellemesi her ne kadar beğenilse de, maalesef yeterli sayısa oyuncuya ulaşamamış gizi gözüküyor.

Oyunculara göre No Man's Sky artık çok farklı bir oyun. Gelen güncellemeler ile birlikte oyunu baştan aşağı değiştiren Hello Games, her gün kaybettiği oyuncu topluluğunu geri kazanmak için çalışmalara devam ediyor.

No Man's Sky'ın yeni güncellemesi bekleneni veremiyor
Hello Games, 30 saatin üzerinde hikaye, çevrimiçi oyun modu ve tonla yeni içerik ekleyen Atlus Rises güncellemesine oldukça fazla güveniyordu. Ancak prestij açısından oldukça büyük darbe alan No Man's Sky adını duyan oyuncular halen suratlarını ekşitmeye devam ediyor. Eğer vakti zamanında heyecan trenine kapılıp No Man's Sky'ı satın almışsanız, oyuna bir kere daha şans vermenizi öneririm. Oyunda yer alan hataları büyük ölçüde düzelten Hello Games, No Man's Sky'ı şu anda ilk başta olması gerektiği gibi yaptı.

Fakat sona geldiğimizde kişisel olarak No Man's Sky'a eklenen bu denli güncellemeleri halen oyunu oynamak için yeterli bulmuyorum. 30 saatlik hikaye, çevrimiçi modlar veya daha fazlası ile beraber maalesef No Man's Sky'ın 180 TL edeceğini halen düşünmüyorum. Genel itibari ile hayatt kalma mekanikleri üzerine kurulan bir macera oyunu olan No Man's Sky'ı oynarken, ne yazık ki beni bir sonraki objektife sürükleyecek heyecan, oyunun içerisinde yer almıyor. Tabii ki nasıl bir elin beş parmağı bir değilse, tüm oyuncuların oyun zevkleri de farklıdır. Umarım ilerleyen güncellemeler sayesinde oyuna tekrar giriş yapma isteğim tekrar yerine gelir.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 02:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 19:46
Merlin beğenmemiş ise oynanır bence artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 15:04
Bekleneni verse dahi bulaşmam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 16:12
Psnden alırım 40 liraya temiz 180lira verenler düşünsün...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2017 08:05
Güncellemeyi denemeden boş konuşanlar toplanmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 17:20
O kadar büyük kazığı yedim çok sinirlendim küplere bindim bugün no mans sky ı 30-40 küsür saatin üzerinde oynamışlığım vardır ve son güncellemeyle oyunun çıtası başka bir seviye ye taşındı başta ne kadar sinirli olsamda oyun şuanda gayet oynanabilir bir seviyede
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky'ın yeni güncellemesi bekleneni veremiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×