Nokia 8, Türkiye'de satışa çıkıyor

Nokia 8, Türkiye'de satışa çıkıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.10.2017 - 13:48
ZEISS lensli Nokia 8, çift görüş özelliğiyle de dikkat çekiyor

Nokia telefonların evi HMD Global, yeni Nokia 8’in Ekim ayından itibaren 3299 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacağını açıkladı. Nokia 8, ilk 3 ay operatörler arasında sadece Vodafone’da satılacak.

Nokia 8, ZEISS lens ile ilk işbirliği de dâhil olmak üzere dünyada ilk olan üç özelliği Android akıllı telefonlara taşıyor. Özünde performans ve temiz Android ile bugüne kadarki en gelişmiş yekpare alüminyum kasa tasarımı bulunan Nokia 8, gerçek bir amiral gemisi Nokia akıllı telefonun tüm ayırt edici özelliklerine sahip.

Biz de önümüzdeki hafta Türkiye'de satılacak olan Nokia 8'in Türkiye fiyatını ve Vodafone ile yapılan anlaşmayı hmd'den Patrick Harb ile konuştuk.

Daha az selfie, daha fazla bothie

Nokia 8, Facebook ve YouTube gibi sosyal paylaşımlarda gerçek zamanlı ve yerel olarak canlı yayınlanması için Çift Görüş videoya olanak tanıyarak dünyada bir ilki sunuyor. ZEISS ile birlikte geliştirilen Nokia ön ve arka kameralarının sunduğu Çift Görüş, hem fotoğraflar hem videolar için eş zamanlı olarak bölünmüş bir ekranda hem ön kameradan hem arka kameradan faydalanıyor. Böylece tek bir dokunuş ile bu dünyanın ilk canlı aktarım becerisi, özel anılar yaratmayı ve paylaşmayı sevenlere daha kapsamlı deneyimler yaşatıyor.

Nokia 8, aynı zamanda özel Hollywood teknolojisini kullanıcıların avucuna getiren Nokia OZO ses özelliğine sahip ilk akıllı telefon olma özelliği taşıyor. OZO 360° ses, 4K videolara tam anlamıyla sizi saracak ses deneyimini sunuyor. Kenarda 4,6mm inceliğinde ve ortalama olarak sadece 7,3 mm kalınlığında olan Nokia 8'in kusursuz yekpare kasası, tek bir 6000 serisi alüminyum bloktan hassasiyetle çıkarılmış ve yalın tasarımı 40 aşamalı bir işleme, anotlama ve cilalama sürecinden geçirilerek güzelleştirildi. Nokia 8, Qualcomm'un güçlü Snapdragon 835 mobil işlemcisine sahip ve bunu saf, güvenli ve en güncel Android deneyimi ile olağanüstü performansı garanti ediyor.

Nokia 8 Aksesuarları

Her Nokia 8 sahibinin aktif yaşam tarzı için özel olarak geliştirilmiş bir dizi aksesuar sunuyor. Nokia 8, hafif, su ve toz geçirmez birinci sınıf Nokia Aktif Kablosuz Kulaklık Seti ile harika bir uyum içinde çalışıyor. Görünümde de mükemmel uyum için alüminyumdan yapılan bu kulaklık seti, hoş bir tasarıma sahip. Nokia akıllı telefonlarının eksiksiz aksesuarlar portföyünde kulaklıklar, taşınabilir hoparlörler, araç içi şarj cihazları, kasalar ve ekran koruyucuları bulunuyor.

Nokia 8'in Fiyatı

Nokia 8, cilalı mavi, cilalı bakır, temperli mavi ve çelik renkleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Ekim ayı içerisinde 3299 TL ortalama perakende fiyatı ile Vodafone’un yanı sıra perakende kanaldan satın alınabilecek. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 09:19
Ulan şerefsiz apple, piyasayı hep sen şişirdin. Şimdi piyasaya çıkan her son model akıllı telefon; banane abi, ben de kendimi 3 bin liradan satıcam diyo. it!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2017 23:49
trt payı ötv kdv derken yakında telefon mu ev , arsa mı diye düşünücez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2017 19:04
yahu birşey soracağım hala samsungun kapaklı telefonlarındna kullanıyorum 10 senelik belki ama bu çıkan telefonlarda son 5 yılda mesela arada büyük bir fark varmı ? bakıyorsun her marka her sene yeni telefon çıkarıyor hepsi % 99 oranıyla hem eski modelleri hemde birbirleri ile aynı...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2017 16:28
döndüğünü görmek güzel nokia
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2017 16:15
ne biçim bi fiyatı var böyle özelikte bi ciz en fazla 2000-2500tl zor eder tutmaz bu alet
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×