Nokia'dan yeniler

Mine Turgay Oktay
Mine Turgay Oktay 3.06.2010 - 12:31
Nokia'dan yeniler
Nokia Monako'da üç yeni telefonunu tanıttı. Bu yıl piyasaya sürdüğü cep telefonu sayısı 27'yi bulurken, 2004 yılı hedefinin 35 olduğunu açıklandı.

7710 model kameralı cep telefonu PDA özellilkleriyle dikkati çekiyor. Yarı oval şekilde, geniş ve dokunmatik ekranı bulunuyor. İşletim sistemi Sybian, kamera, internet tarayıcısı, müzik çalar, e book okuyucusu, 90MB hafıza ve mobil weblog gibi özellikllere sahip. Yaklaşık 500€'dan satılması bekleniyor.

3230 ise 1,3 megapiksel kamera, video kayıt, bütünleşik görüntü editörü, besteleyici, fotograf baskı yazılımı, genişletilebilir 32 MB hafızaya sahip. 350€'dan satışa sunulacak.

6020 modelinde, VGA kamera, GPRS üzerinden XHTML tarayıcısı, Java, bas konuş, e-posta özellikleri bulunuyor. Fiyatının 200€ olması bekleniyor.

Nokia'dan yeniler
Nokia'dan yeniler

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nokia'dan yeniler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×