NovaLogic, Delta Force: Black Hawk Down v1.2.0 patch’ini yayınladı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
NovaLogic, Delta Force: Black Hawk Down v1.2.0 patch’ini yayınladı
NovaLogic, yeni çıkardığı taktik FPS oyunu olan Delta Force: Black Hawk Down için v1.2.0 patch’ ini yayınladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre 10.2 MB büyüklüğündeki bu patch ile bazı multiplayer sorunlarına ve oyunun single player bölümünde sıkça görülen kimi hatalarına çözümler getiriliyormuş. İsteyen arkadaşlar devasa patch v1.2.0’ı aşağıdakil linklerden download edebilirler:

https://www.3dgamers.com/games/deltaforcebhd/

https://www.novalogic.com/updatedetail.asp?GameKey=DFBHD
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
NovaLogic, Delta Force: Black Hawk Down v1.2.0 patch’ini yayınladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×