Nuketown 2025 gitti... geldi!

Nuketown 2025 gitti... geldi!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 20.11.2012 - 12:23
Lakin eskisi gibi değil
Call of Duty: Black Ops 2'yi ön sipariş edenlere özel olarak açılan harita Nuketown 2025, oyunun çıkışından bir hafta sonra XP kazandıran multiplayer playlist'lerden kaldırılmıştı. Lakin oyunculardan gelen isyan üzerine harita yeniden eklendi.

David Vonderhaar dün attığı bir tweet ile haritanın kaldırıldığını söylemiş ve haritanın XP kazandıran multiplayer oyunları yerine sadece custom maçlarda kullanılabileceğini belirtmişti.

Nuketown 2025 gitti... geldi!
David Vonderhaar ayrıca haritanın özel etkinliklerde yeniden yayınlanacağını söylemiş ve playlistlere konulması hakkındaki konuşmasında da "muhtemelen", "er geç" kelimelerini kullanmıştı.

"Kendi aramızda bu konuyu tartışıyoruz."

Şimdi ise Eurogamer'ın haberine göre Nuketown 2025 oyuna Chaos Moshpit playlist'in bir parçası olarak tekrardan eklendi.

Oyunu ön sipariş edip Nuketown 2025'i oynayamamaktan dolayı isyan edenlere mücadele eden Vonderhaar yeni playlist'in Nuketown 2025, Carrier, Cargo, Express, Hijacked, Slums ve Standoff haritalarının hızlı maçlarda kullanılacağını belirtti.

Nuketown 2025 gitti... geldi!
Daha sonra Vonderhaar "Elçiye zeval ettiniz ancak ben hala sizin için savaşıyorum. #bringbackNuketown2025'i RT edin ve onu ufak haritalarda size sunalım" şeklinde bir tweet atmıştı.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 02:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×