NVIDIA nKreatif yarışmasının kazananı belli oldu

Basın Bülteni 23.01.2023 - 11:55
Kendi dünyalarını yaratmaya cesaret eden tüm sanatçıları bir araya getiren nKreatif yarışmasının kazananı belli oldu.

NVIDIA tarafından düzenlenen ve hayal gücünün ötesine geçmeye, kendi dünyalarını yaratmaya cesaret eden tüm sanatçıları bir araya getiren nKreatif yarışmasının ikinci perdesi sona erdi. Yarışmaya Türkiye genelinden toplamda 106 sanatçı katılım göstererek 3D eserlerini sergiledi.

Teması “Dream Space” olan yarışmanın kazanı ise Batuhan Köksal oldu GeForce RTX ekran kartlı ASUS ZenBook Pro Duo Studio Notebook kazanma şansını yakaladı. Yarışmanın finalistler NVIDIA Creators kitiyle ödüllendirildiler. 

NVIDIA nKreatif yarışmasının kazananı belli oldu 

3D tutkunlarını bir araya getiren NVIDIA Studio Creative Weekend’de gerçekleştirilen canlı yayında, yarışmaya katılan eserler her biri alanında yetkin jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Yarışmanın jüri üyeleri ise Murat Yıldırım (Muartive), Koray Birand ve Mesut Çevik oldu. 

Türkiye ve dünyada sanata yeni değerler katan NVIDIA Studio Platformu, yaratıcı uygulamalarla çalışırken sanatçılara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en iyi performansı ve güvenirliği sağlıyor. 3D, render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık gibi yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor. NVIDIA'nın sektör lideri GPU'ları ve Studio Sürücüleriyle yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek düzeyiyle gelişiyor ve hız kazanıyor.

NVIDIA nKreatif yarışmasının kazananı belli oldu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2024 11:36
Kalan Karakter: 300 Gönder
NVIDIA nKreatif yarışmasının kazananı belli oldu
İlginizi Çekebilir