NVIDIA Türkiye haberlerini Facebook'tan alın

NVIDIA Türkiye haberlerini Facebook'tan alın

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.11.2012 - 16:11
Artık Facebook üzerinden Türkçe yayın
NVIDIA bugün NVIDIA Türkiye Facebook yerel resmi hayran sayfasını yayımlamaya başladığını duyuruyor. Artık NVIDIA firmasına ait yenilikçi teknolojiler, ürünler, haberler, incelemeler, duyurular NVIDIA Türkiye resmi hayran sayfasından Türkçe dilde takip edilebilecek.

NVIDIA Facebook Türkiye resmi hayran sayfası, NVIDIA’nın geliştirdiği yenilikçi teknolojileri, NVIDIA ve iş ortaklarının yeni ürünlerini, teknoloji haberlerini ve videolarını, resmi duyuruları, ürün incelemelerini, tanıtım kampanyalarını ve yarışmaları duyurmak ve takipçileriyle paylaşmak üzere tasarlandı. Sayfamızdaki paylaşımlar arasında, NVIDIA tarafından düzenlenen veya katılımcı olarak yer aldığı bilişim buluşmaları, konferanslar, atölye ve akademik çalışma duyuruları yer alacak, iş ortaklarımızın NVIDIA tarafından güçlendirilen ürün ve hizmetleri hakkında duyurular yer alacaktır.

NVIDIA Türkiye haberlerini Facebook'tan alın
NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfası son kullanıcıların güncel teknolojileri konuşacakları, deneyim ve görüşlerini paylaştıkları sosyal buluşma yeri olacak ve sayfamızın takipçileri teknoloji bilgilerini düzenlenecek yarışmalarla ödüllendirebilecekler. İş ortaklarımızın NVIDIA teknolojisiyle güçlendirdikleri ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak tavsiyelere yeni Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Geliştiriciler ve akademisyenler NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfasından ulaşacakları duyurularla, NVIDIA ürünleri ve teknolojileri hakkındaki detaylı bilgileri bağlantılarla internet sayfalarımızdan edinebilecekler.

NVIDIA Türkiye Facebook resmi hayran sayfamıza http://www.facebook.com/NvidiaTurkiye bağlantısından ulaşabilirsiniz.  Facebook sayfamız teknik destek vermek amaçlı olmamakla birlikte kullanıcıların deneyim ve önerilerini paylaşabilecekleri bir buluşma ortamı sağlayacaktır. Teknik destek için lütfen NVIDIA Türkiye internet sayfamızda yer alan şu bağlantıyı kullanınız:
http://www.nvidia.com.tr/page/support.html

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 09:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×