Nvidia'nın Playstation 3 GPU'su 2005'in sonunda

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Nvidia'nın Playstation 3 GPU'su 2005'in sonunda
Internetteki raporlara göre Nvidia yetkilisi Jen Hsung Huang, Nvidia'nın Playstation 3 için geliştirmekte olduğu GPU'sunun (Grafik İşletim Sistemi) 2005'în sonunda tamamlanacağını söyledi.

Huang, 'Yıl içerisinde ürünün son halini görebileceğiz.' Diyerek, sözüne şöyle devam etti: 'Bu yeni nesil yapıyı kurmak için çeşitli alanlarda yüzlerce kişi birkaç yıl çalıştı. Fakat bu son uygulama için yaklaşık 50 mühendis gerekiyor ve bunun için de tüm gücümüzle çalışıyoruz.'

Bu açıklamalardan Sony'nin Ps3 için çıkış tarihini (2006 ortası) tutturacağını, böylece Xbox next'e de (eğer gerçekten 2005'te çıkarsa) bir şans vereceğini tahmin ediyoruz.

Ayrıca Huang'a göre GPU'nun kesinlikle Windows'a bağlı olmadığını şu sözleriyle özetliyor: 'Windows'la hiçbir ilgisi yok, Windows'u kullanmayla da bir ilgisi yok, bir PC de değil.'
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nvidia'nın Playstation 3 GPU'su 2005'in sonunda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×