Obama konsollardan şikayetçi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Obama konsollardan şikayetçi
Obama konsollardan şikayetçi


ABD başkanı Barrack Obama, bir grup üniversite öğrencisine Xbox, PlayStation ve iPod'ların eğitim için her zaman iyi olmadığını söyledi.

Virginia'daki Hampton Üniversitesi'nde konuşan Obama, "iPod ve iPadlerle, Xbox ve Playstation'larla -nasıl kullanıldıklarını bilmiyorum- bilgi bir dikkat dağıtıcı, yetki kuvvetinden çok eğlencenin bir şekli halini alıyor." dedi.

Obama konsollardan şikayetçi


"Bütün bunlar sizin üstünüzde yeni baskılar oluşturmakla kalmıyor, ülkemize ve demokrasimize de baskılar oluşturuyor." diye ekleyen Obama, öğrencilerin değişime adapte olmaları gerektiğini de belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obama konsollardan şikayetçi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×