Obi-Wan Kenobi dizi çekimleri tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.09.2021 - 13:05
Yıllar sonra aynı karaktere bürünen Ewan McGregor yaptığı açıklamada Obi-Wan Kenobi dizi çekimleri tamamlandığını doğruladı.

Obi-Wan Kenobi dizi çekimlerinin tamamlandığı ve görsel efektler için prodüskiyon aşamasına geçildiği bir nevi doğrulanmış oldu. Oyuncu kadrosunun açıklanmasının ardından uzun süredir hakkında yeni bir detay verilmeyen Obi-Wan Kenobi dizisinin çekimlerinin tamamlandığı, dizinin başrol oyuncusu Ewan McGregor tarafından doğrulandı. 

Obi-Wan Kenobi dizi çekimleri tamamlandı

Obi-Wan Kenobi dizisi uzun süren dedikoduların ardından 2019 yılında düzenlenen D23 etkinliğinde resmiyet kazanmıştı. Halston dizisinde canlandırdığı aynı isimli karakter ile önceki akşam Emmy ödülünü kucaklayan Ewan Mcgregor, Variety ile katıldığı söyleşide Obi-Wan Kenobi dizisinin çekimlerinin tamamlandığını açıkladı. "Bence hayal kırıklığı olmayacak" diyerek diziye olan inancını da bu açıklamaya eklemiş.

Obi-Wan Kenobi dizisinde 2000'li yıllarda yayınlanan üçlemede yer alan Hayden Christensen'ın de dizide olacağını öğrenmiştik. Christensen bildiğiniz gibi bu üçlemede serinin en önemli karakterlerinden biri olan Anakin Skywalker, yani Darth Vader karakterine hayat vermişti.

Obi-Wan Kenobi dizi çekimleri tamamlandı

Dizide ayrıca Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell ve Benny Safdie gibi isimler yer alıyor. Listeye baktığımızda daha önce açıklanan Indra Varma gibi oyuncuların yanı sıra Joel Edgerton, Kumail Nanjiani ve Sung Kang gibi oldukça önemli oyuncuların kadroda olduğunu görüyoruz. Özellikle Joel Edgerton'ın bu dizinin kadrosunda yer almasına ayrıca sevindiğimi de belirtmem gerekiyor. Bu oyuncuların birçoğunun hangi karakterlere hayat verecekleri ise henüz belli değil. Joel Edgerton ve Bonnie Piesse ise Owen ve Beru Lars karakterlerini canlandıracak. Bu iki isim Bölüm II ve Bölüm III'te de aynı karakterlere hayat vermişlerdi. Lars çifti Star Wars hayranlarının bildiği gibi Luke Skywalker'ın amcası ve yengesi (üvey) olarak seride karşımıza çıkmışlardı.

Obi-Wan Kenobi dizisi Star Wars: Revenge of the Sith hikayesinden 10 yıl sonrasını konu edinecek. Anakin Skywalker'ın iyiden iyiye karanlık tarafa gömüldüğü bu dönemde Jedi ustası Kenobi'nin neler yaptığına odaklanılacak. Mandalorian dizisinde de yer alan Deborah Chow'un yönetmenlik koltuğuna, Joby Harold'un ise yazarlık koltuğuna oturduğu dizinin yapımcı kadrosunda ise Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan ve Deborah Chow dışında dizinin başrol oyuncusu Ewan McGregor da yer alıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 00:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obi-Wan Kenobi dizi çekimleri tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×