Obi Wan Kenobi dizisi Jedi Fallen Order ile bağlantılı olabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 7.05.2022 - 17:47
Bu ay sonunda ilk iki bölümü yayınlanacak olan Obi Wan Kenobi dizisi Jedi Fallen Order ile aynı dönemde geçiyor.

Obi Wan Kenobi dizisi yaklaşırken, başroldeki Evan Mcgregor röportaj vermeyi sürdürüyor. En son Jimmy Kimmel'ın programına konuk olan ünlü oyuncu, program sırasında, yeni Star Wars dzisinin, aynı zaman diliminde geçen video oyunu Jedi: Fallen Order ile bağlantılı olabileceğini ima etmiş.

Obi Wan Kenobi dizisi Jedi Fallen Order cameo barındırabilir

Röportaj sırasında yönetmen Deborah Chow'ı öven ve onun, "farklı medya platformlarına dağılmış olan Star Wars ürünlerine tamamen hakim olduğunu" ifade eden Mcgregor, bir video oyununda yaşanan olay ile filmlerde yaşananların birbiriyle çelişmemesi gerektiğini vurgulamış. 

Obi Wan Kenobi dizisi Jedi Fallen Order ile bağlantılı olabilir
Bu açıklamanın ardından serinin hayranları, Obi-Wan Kenobi dizisi ile Star Wars Jedi: Fallen Order'ın aynı zaman diliminde geçtiğine dikkat çekmişler. Jedi Fallen Order sırasında da, Jedi birliğinin çöküşü ve İmparatorluğun yükselişinin ardından Jedi avının başladığını görüyorduk. Obi-Wan dizisinde de benzer bir tema ve ana düşman olarak Sith Inqusitior'lar görülüyor. Tabi dizinin bir noktasında Darth Vader'ı gücünün zirvesinde göreceğimiz de neredeyse kesin.

Dizi sırasında,  jedi:Fallen Order'ın ana karakteri Cal Kestis'i görüp görmeyeceğimizi zaman gösterecek. Obi-Wan Kenobi dizisi yeni fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obi Wan Kenobi dizisi Jedi Fallen Order ile bağlantılı olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×