Obi-Wan Kenobi dizisi yeni fragman ile karşımızda

Ersin Kılıç 4.05.2022 - 16:10
27 Mayıs itibari ile Disney+ servisinde yayınlanacak olan Obi-Wan Kenobi dizisi için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Obi-Wan Kenobi dizisi için yeni fragman Star Wars Günü'ne özel olarak yayınlandı. Geçtiğimiz yıl sonuna doğru çekimleri tamamlanan dizinin ilk olarak 25 Mayıs'ta yayınlanacağı belirtilmiş fakat bu yayın tarihi daha sonra 27 mayıs'a kaydırılmıştı. Zengin oyuncu kadrosu ve hikaye detaylarıyla dikkat çeken Obi-Wan Kenobi dizisi için yayınlanan bu yeni fragmana baktığımızda yepyeni sahnelere de yer verildiğini görüyoruz. 

Obi-Wan Kenobi dizisi 27 Mayıs'ta geliyor

Obi-Wan Kenobi dizisi 2000'li yıllarda yayınlanan üçlemede de aynı karaktere hayat veren Ewan McGregor'u tekrar bu rol ile karşımıza çıkartacak. 27 Mayıs'ta ilk bölümü yayınlanacak olan diziyi 14 Haziran itibari ile ülkemizde de yayın hayatına başlayacak olan Disney+ servisi üzerinden izleyebileceğiz. Dizide ayrıca üçlemede Anakin Skywalker / Darth Vader karakterine hayat veren Hayden Christensen da yer alıyor.

Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu

Obi-Wan Kenobi dizisi Star Wars: Revenge of the Sith hikayesinden 10 yıl sonrasında geçiyor. Anakin Skywalker'ın iyiden iyiye karanlık tarafa gömüldüğü bu dönemde Jedi ustası Kenobi'nin neler yaptığına odaklanılacak. Mandalorian dizisinde de yer alan Deborah Chow'un yönetmenlik koltuğuna, Joby Harold'un ise yazarlık koltuğuna oturduğu dizinin yapımcı kadrosunda ise Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan ve Deborah Chow dışında dizinin başrol oyuncusu Ewan McGregor da yer alıyor.

Obi-Wan Kenobi dizisi yeni fragman ile karşımızda

Dizide ayrıca Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell, Benny Safdie,  Joel Edgerton, Kumail Nanjiani ve Sung Kang gibi isimler yer alıyor. Joel Edgerton ve Bonnie Piesse ise Owen ve Beru Lars karakterlerini canlandıracak. Bu iki isim Bölüm II ve Bölüm III'te de aynı karakterlere hayat vermişlerdi. Lars çifti Star Wars hayranlarının bildiği gibi Luke Skywalker'ın amcası ve yengesi (üvey) olarak seride karşımıza çıkmışlardı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 10:55
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2022 10:34
Dizilerde daha karanlık bir evren var, filmlere de yansısaydı keşke.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Obi-Wan Kenobi dizisi yeni fragman ile karşımızda
İlginizi Çekebilir