Obsidian artık Armored Warfare'den sorumlu değil

Obsidian artık Armored Warfare'den sorumlu değil

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 13.02.2017 - 11:58
Geliştirme çalışmaları My.Com'a devredildi
Son yılların popüler oyun türlerinden olan tank temalı çevirimiçi oyunlara modern zamanı getiren ve RPG oyunları ile tanıdığımız ünlü stüdyo Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Armored Warfare, My.Com tarafından dağıtılıyordu. Free 2 Play olarak oynanabilen yapım, Crytek'in ünlü oyun motoru CryEngine'ı kullanarak iddialı görseller sunuyordu.

Obsidian artık Armored Warfare'den sorumlu değil
Bugün ise Obsidian Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre Armored Warfare'in geliştirilmesi sorumluluğu tamamen My.Com'a devredildi. Geçtiğimiz aylarda Obsidian'ın yeni bir Fallout üzerinde çalıştığı dedikoduları ortaya çıkmıştı. Bu devir işleminin Obisidian Entertainment'ın tamamen Fallout üzerine yoğunlaşmak istemesi olarak da yorumlanabilir. Eğer ki gerçekten Obsidian, yeni bir Fallout üzerinde çalışıyorsa, Fallout: New Vegas'ın başarısını dikkate alarak heyecanlanmamak elde değil.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 01:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rahro Uth
Rahro Uth 13.02.2017 19:33
Valla inşallah yeni fallout oyunu çıkar obsidian'dan ama önemli bir noktayı unutuyoruz.

NV başarılıydı çünkü Black Isle'dan kalma adamlar vardı. Van Buren'de kullanamadıkları fikirleyi harmanlayıp, adam edip kullandılar.

Şüphesiz RPG olarak Bethesda'nın FO4'ünden daha başarılı bir iş çıkacaktır fakat ortaya çok farklı bir şey de çıkabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.02.2017 13:40
4. oyunun teknolojisiyle New Vegas gibi bir şey ortaya çıkarsa kimse 4. oyunun yaşına bakmaz. 3. oyun ilkti o yüzden onun nostaljisi ayrı, ama 4.oyunda o da yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir