Obsidian Entertainment, AAA bir RPG oyunu üstünde çalışıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 11.09.2017 - 11:54
Yeni oyun eski RYO hayranlarını oldukça sevindirecektir.

Video oyun tarihinin en köklü RYO oyunlarını yapan firmalardan bir tanesi olan Obsidian Entertainment'ın, AAA bir RYO üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.  Hali hazırda 2016 yılında eski Fallout oyunları ve Diablo serisi üzerinde çalışan Tim Cain - Leonard Boyarsky ikilisinin bir RYO oyunu üstünde çalıştığını biliyorduk. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, iş ilanından öğrendiğimize göre multi - platform bir oyun olacak. Muhtemelen aksiyon elementlerinin de olacağı oyunun neye benzediğini şimdilik bilmiyoruz.  RYO oyunlarının arayüzü konusunda tecrübeli eleman arayan Obsidian Entertainment, tahminlere göre çok sağlam temelleri olan bir oyun ile karşımıza çıkacak. RYO üstatlarını bir araya getiren projenin bu senenin sonuna kadar tanıtılması bekleniyor.

Obsidian Entertainment, AAA bir RPG oyunu üstünde çalışıyor

Obsidian Entertainment yeni bir RYO geliştiriyor

Diğer bir yandan Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun, muhtemelen yeni nesil RYO oyunlarına ayak uyduracak mekaniklere de sahip olacaktır. Video oyun dünyasından uzun süredir uzakta kalan Tim Cain ve Leonard Boyarsky'nin ayakları yere basan bir proje ile geri dönecek olması oyuncuları oldukça heyecanlandırmış durumda. Muhtemelen yeni oyunu 2018'in son aylarında oynama fırsatı bulabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 20:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2017 01:00
Neverwinter night 3 olsun o kadar çok isterdim ki...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obsidian Entertainment, AAA bir RPG oyunu üstünde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×