Obsidian imzalı Outer Worlds, Nintendo Switch'e de geliyor!

Obsidian imzalı Outer Worlds, Nintendo Switch'e de geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.07.2019 - 17:28
Switch için büyük bir duyuru geldi.

Bu yılın belki de en çok beklenen yapımlarından biri olan Obsidian imzalı The Outer Worlds'ün Nintendo Switch'e de geleceği açıklandı. Oyunun Nintendo Switch versiyonu için yapımcıların yorumuna yer verilen bir video yayınlandı. 

Obsidian imzalı Outer Worlds, Nintendo Switch'e de geliyor!

Yayınlanan videoya baktığımızda oyunun baş tasarımcılarından biri olan Matthew Singh'in yorumlarına yer verildiğini görüyoruz. Oyunun Nintendo Switch'e geleceği için heyecan duyduklarını dile getiren Singh, aynı zamanda oyunun dünyası hakkında da bilgiler vermiş. Tabi yayınlanan videodaki oyunun görüntülerine baktığımızda daha önce yayınlanan videolardan kesitler sunulduğunu görüyoruz. Yani oyunun Switch sürümü için spesifik bir oynanış videosuna yer verilmemiş.

Bu duyuru açıkçası Nintendo Switch için oldukça önemli ve büyük bir duyuru. Merak edilen nokta ise oyunun görsel olarak nasıl bir perfromansa sahip olacağı. 25 Ekim'de çıkacak oyunun Switch duyuru videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 18:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2019 15:10
Adamı dinlerken umitlendim role play oyunları için ama ne yazikki bu son pc ye gelen oyunları olucak sanırım satın alındıkları için
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 31.07.2019 04:21
Haydaa gelde alma
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×