Obsidian imzalı The Outer Worlds'ün çıkış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.10.2019 - 02:14
Obsidian'ın yeni oyunu için geri sayım başladı

RPG türünün en iyi temsilcilerinden biri olan ve geçmişinde şahane oyunlara imza atan Obsidian firmasının yeni oyunu The Outer Worlds için artık geri sayım başladı. 25 Ekim'de, yani önümüzdeki hafta resmi olarak çıkacak oyunun çıkış videosu da yayınlandı. 

The Outer Worlds'ün çıkış videosu yayınlandı

Oyunun çıkış videosuna baktığımızda hem aksiyon sahnelerine hem de espri dolu dünyasına yer verildiğini görüyoruz. Özellikle atmosfer konusunda kendine has bir tonlama yakalamayı başaran oyunun bazı sahneleri gerçekten de seyirlik olacak gibi duruyor. RPG ve aksiyon türünü harmanlayan oyunun çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Outer Worlds, 25 Ekim 2019'da Xbox One, PlayStation 4 ve PC için (Microsoft Windows Mağazası ve Epic Games mağazası aracılığıyla) piyasaya sürülecek. Ön yükleme şu anda dijital olarak ön-sipariş  kopyalar için kullanılabilir. The Outer Worlds ayrıca Nintendo Switch'e de geliyor ancak henüz net bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 21:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2019 11:52
bir konsol oyuncusu olarak steam e gelene kadar boykot ediyorum. epic games gibi leş oluşumlar insanların bir oyuna daha geç ulaşmasına sebep olmamalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2019 14:31
Fallout 4 çakması bir oyun olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2019 12:24
Bildiğin borderlands bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obsidian imzalı The Outer Worlds'ün çıkış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×