Obsidian'dan yeni oyun geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.11.2017 - 13:40
Fallout: New Vegas ve Pillars of Eternity'nin geliştiricisi Obsidian'dan yeni bir oyun geliyor

Oyun sektörünün en başarılı ve en sevilen RPG oyun geliştiricisi Obsidian, yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Twitter üzerinden yeni bir oyunun haberini veren stüdyo, bizi heyecanlandırmayı başardı. Stüdyo tarafından atılan bu tweet aslında gayet sade. Stüdyonun şimdiye kadar çıkardığı oyunların kronolojik olarak sıraya koyulduğu bir liste olarak atılan bu tweet, bize bir sonraki oyunun geleceğinin haberini veriyor. Sonda bırakılan soru işareti ile bizleri heyecanlandıran bu tweet ardından stüdyonun hayranları, yorumlarda sevincini dile getirmiş.

Obisidian'dan yeni oyun geliyor

Obsidian'dan yeni oyun geliyor

Oyunun ne kadar büyük bir proje olacağı bilinmiyor. Bildiğiniz üzere, Obsidian'ın Pillars of Eternity ve Pillars of Eternity II: Deadfire oyunları, kampanya ile desteklenen oyunlar ve bu da bize bir sonraki oyunun boyutunu hemen hemen belli ediyor. Tabi ki Obsidian'ın gayet yüksek bütçeli bir proje üzerinde çalışması da mümkün. Sonuçta Fallout: New Vegas, ve South Park: The Stick of Truth gibi oyunlar, büyüt bütçelerle yapılmış yapımlardı. Şu anda Pillars of Eternity II: Deadfire üzerinde çalışan stüdyo, büyük ihtimal sonrasında yeni oyunlarını duyuracak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 16:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 14:42
neverwinter nigths 3!?!?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 18:41
Sonzamanlarda ttranny pillars of eternity acayip saçma ötesi işlerdi kotor 2 de yaotıkkarı fiyaskoyu yıllar sonraki oyunlarında da aynen basardılar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 16:49
vampire the masquerade=???
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obsidian'dan yeni oyun geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×