Oddboxx platformlarını genişletiyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.02.2011 - 11:52
Oddworld koleksiyonuna yeni satış alanları geliyor
The Oddworld internet sitesinde Oddboxx'ın başka bir dijital dağıtım servisi ile önümüzdeki ay satışına başlanacağı duyuruldu.

Abe’s Odyssey ve Abe’s Exodus ile Munch’s Oddysee ve Stranger’s Wrath portlarının da içerisinde bulunduğu koleksiyon aralık ayında Steam'den satışa çıkmıştı.

Oddboxx platformlarını genişletiyor
Ancak şimdi 7 marttan itibaren bu koleksiyon D2D, GamersGate, Impulse, Amazon ve daha açıklanmamış birkaç yerde daha satışa sunulacak.

Ek olarak Oddboxx o hafta içerisinde yüzde 50 indirime girecek, ki bu indirim Steam'de de olacak.

Bu süre zarfında Munch’s Oddysee ve Stranger’s Wrath'ın da yeni güncellemeleri yayınlanacak; bunlardan Oddysee yeni achievement'lar ve geniş ekran desteği, Wrath ise Xbox 360 kontrol desteği alacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oddboxx platformlarını genişletiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×