Oddworld Collection Steam'de

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 6.12.2010 - 22:30
Toplu halde

Sevilen Oddworld serisinin yapımcısı, yakında tüm serinin bir "koleksiyon paketi" halinde PC için çıkacağını da duyurdu. 4 oyundan oluşacak olan paket Steam üzerinden satın alınabilinecek.

Oddworld Collection Steam'de

Koleksiyon paketinde, 1997 imzalı orijinal oyun; Oddworld: Abe's Oddysee, 1998 yılında çıkan Oddworld: Abe's Exoddus, 2001 yılında çıkan Oddworld: Munch's Oddysee ve 2005'de XBox'a özel olarak çıkan Oddworld: Stranger's Wrath bulunuyor. Tüm bu gelişmeler yeni bir oyunun habercisi mi dersiniz?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oddworld Collection Steam'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×