Oddworld: Soulstorm ertelendi

Özgür Deveci
Özgür Deveci 12.12.2020 - 15:48
Oddworld Inhabitants geliştirilen ve yayınlanacak olan 2.5D aksiyon macera oyunu Oddworld Soulstorm ertelendi.

Sony'nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı "Oyunların Geleceği" etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de Oddworld: Soulstorm olmuştu. PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC için piyasaya çıkacak 2.5D aksiyon macera oyunu Oddworld: Soulstorm, önümüzdeki yılın İlkbahar dönemine ertelendi. PlayStation 4, PlayStation 5 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak oyunu 79,00 TL fiyat etiketiyle Epic Games mağazası üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Oddworld: New ‘N’ Tasty'nin devamı niteliğinde olan Soulstorm, PlayStation 5'in ultra yüksek hızlı SSD'si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü ile çarpıcı görseller sunmasının yanı sıra Tempest 3D AudioTech teknolojisi sayesinde sanki Abe'nin yanındaymışsınız gibi bir his verecek. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile oyuna teknik anlamda farklılık katacak.

Oddworld: Soulstorm ertelendi

Oddworld Soulstorm, 2021 İlkbahar dönemine ertelendi

Oddworld: Soulstorm yepyeni bir görsel ve sinematik atılım yapıyor. Patlayıcı bir karışıklığı mümkün kılan yeni akıllı mekanikler ve düzenlenen yeni cihazlar buna destek oluyor. Sınırları zorlanan karışık bir toplumun destansı hikâyesinin karanlık bir anlatımı olan Oddworld: Soulstorm, New 'n' Tasty'nin bittiği yerden devam edecek ve Abe'in kahramanca yolculuğunda ikinci bölüme başlayacağız. 2014 yapımı Oddworld: New ‘N’ Tasty olaylarından sonra geçecek ikinci oyunda Abe’nin kahramanlık maceralarına tanık olacağız. Abe, Glukkonlar'ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçiriyor ve umut ışığı olmak üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşüyor.

Oyunun, The Game Awards etkinliğinde yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler Oddworld: Soulstorm'u merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2020 18:56
Şu titreşim saçmalığnı bi bırakın,,,birde abe'nin yanındaymışız gibi hissiyatına ses yeterli değil..grafikler gerçeğe yakınsa o hissiyatı alırsın ses ikinci teferruat bu dünyadaki tüm oyunlar için geçerli,,,tüm oyunlar gerçeği hissettirirse en baba keyfi alırsın ama bu olayı yapmıyolar işine gelmiyo
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2020 22:16
Gerçeği hissettirse simülasyon olur oyun değil. Oyunların amacı insanları gerçek dünyanın yavanlığından kurtarmak ve onları eğlendirmektir, gerçeklikten kaçanları alıp gerçekliğe sokmak değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oddworld: Soulstorm ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×