Oddworld'ün yaratıcısından Microsoft'a ağır ithamlar!

Oddworld'ün yaratıcısından Microsoft'a ağır ithamlar!

Mert Günhan
Mert Günhan 14.06.2013 - 11:32
Oddworld neden Xbox platformlarına gelmeyecek?
Oddworld'ün yaratıcılarından Lorne Hanning, neden Abe's Odyssey'in yeniden yapımı olacak "New 'N Tasty" versiyonunun Xbox' 360 ve Xbox One'a gelmeyeceğini açıkladı.

Lanning'e göre Microsoft'un yapımcıların kendi oyunlarını kendi platformlarında yayıncı olmadan yayınlamalarına izin vermemesi, çok büyük bir eksi.

Eurogamer ile konuşan Lanning, Microsoft'un sadece multi-milyon dolar getirecek hitlerde gözü olduğunu söyleyerek, ufak bağımsız takımları ciddiye almadığını belirtti.

"Bize Xbox One için lisans verdiler fakat hala yayıncıya ihtiyacımız olduğunu söylediler. Kendi oyunlarımızı bütçelendirip yapabiliyorsak neden yayıncıya ihtiyacımız olsun? Bunda ne yanlış var?" diyen Lanning, Microsoft'un bağımsız oyunlarla ilgili politikalarını eleştirdi.


Oddworld'ün yaratıcısından Microsoft'a ağır ithamlar!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 15:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×